Jazykovědné sdružení České republiky

Jazykovědné sdružení České republiky. Scaron;kolská jazykovědná terminologie. Jazykovědné sdružení České republiky patří mezi vědecké organizace, které vyvíjejí svou činnost pod záštitou Rady vědeckých společností. Letenská 4, 118 51 Praha 1. Informační zpravodaj českých jazykovědců. Roční 200,- Kč důchodci 120,- Kč; zahrnují předplatné Jazykovědných aktualit.

OVERVIEW

The site jazykovednesdruzeni.cz presently has a traffic ranking of zero (the lower the more traffic). We have downloaded thirteen pages within the web page jazykovednesdruzeni.cz and found four websites referencing jazykovednesdruzeni.cz.

JAZYKOVEDNESDRUZENI.CZ TRAFFIC

The site jazykovednesdruzeni.cz is seeing varying quantities of traffic all through the year.
Traffic for jazykovednesdruzeni.cz

Traffic ranking (by month) for jazykovednesdruzeni.cz

Traffic ranking by day of the week for jazykovednesdruzeni.cz

LINKS TO JAZYKOVEDNESDRUZENI.CZ

WHAT DOES JAZYKOVEDNESDRUZENI.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of jazykovednesdruzeni.cz Mobile Screenshot of jazykovednesdruzeni.cz Tablet Screenshot of jazykovednesdruzeni.cz

JAZYKOVEDNESDRUZENI.CZ SERVER

We diagnosed that the main page on jazykovednesdruzeni.cz took four hundred and thirty milliseconds to load. I could not observe a SSL certificate, so our parsers consider jazykovednesdruzeni.cz not secure.
81.95.96.233

We discovered that this domain is implementing the nginx server.

Jazykovědné sdružení České republiky

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The site had the following on the web site, "Jazykovědné sdružení České republiky patří mezi vědecké organizace, které vyvíjejí svou činnost pod záštitou Rady vědeckých společností." I observed that the web page said " Letenská 4, 118 51 Praha 1." They also stated " Roční 200,- Kč důchodci 120,- Kč; zahrnují předplatné Jazykovědných aktualit."

SEE MORE WEB PAGES

Jazykový management

Monotematické číslo časopisu International Journal of the Sociology of Language. Monotematické číslo Slova a slovesnosti o jazykovém managementu.

Lingvistika Praha Lingvistika Praha

Konference pro všechny studenty postgraduálních programů, pokročilé magisterské studenty a postdoktorandy lingvistických oborů. Letošní ročník konference se uskuteční na podzim v termínu. Zajímají nás především aktivní a nové přístupy k lingvistickému výzkumu založené na empirii a práci s různými nástroji jazykové analýzy. Vzhledem k tomu chápeme naše konferenční setkání primárně jako projektové .

numanpolat3 - numanpolat3 - Blogcu.com

İsterseniz Blogcu kategorilerinden öne çıkan içeriklere göz atabilirsiniz. Üye blogların içeriğinden blog yazarları sorumludur.